Návrhářské duo Mark Badgley a James Mischka postavilo úspěch své značky na oboustranném porozumění a výsledné designové tvorbě nadčasových, příjemně nositelných večerních šatů a doplňků. Jsou doslova miláčky Holywoodu a často se jim přezdívá Králové červených koberců. V anketě prestižního časopisu Vogue byli zařazeni mezi TOP 10 amerických módních návrhářů.

Spojili své síly již v roce 1988. Jejich vytříbený styl, odkazující na oslnivou éru Hollywoodu čtyřicátých let, ihned zaujal nejen módní tisk a obchodníky s haute couture, ale okouzlil především mladé zákaznice z nejvyšších kruhů, které si vysokou módu tak rády dopřávají. Nutno však připomenout, že v centru zájmu obou návrhářů stojí milovnice krásných šatů všech generací. Pečlivě promyšlená ,,důkladná" elegance geniálně jednoduchých modelů značky Badgley Mischka je vždy založena na jedinečné siluetě nebo luxusním detailu. Stejně jako na volbě a použití nejkvalitnějších nejjemnějších materiálů i na nekompromisně dokonalém krejčovském zpracování.

Právě červené běhouny nejprestižnějších světových filmových a hudebních festivalů se často stávají molem, na němž se módní ikony jako Madonna, Jennifer Lopez, Catherine Zeta Jones, Julia Roberts, Jennifer Garner, Kate Winslet, Taylor Swift, Sarah Jessica Parker, Carrie Underwood a mnohé další, rády předvádějí právě v nadčasových nezapomenutelných modelech Badgley Mischka. A jistě i díky nim sklízejí svůj zasloužený aplaus.