Made to Measure

Díky variabilitě systému Made to Measure bude tato košile originálem přesně ve Vašem stylu a díky strojové šicí technologii ušetříte čas i peníze. Vylaďte si její design s naší pomocí, do posledního detailu. Střih i velikost přizpůsobíme právě Vašemu typu postavy, Vašim individuálním potřebám a přáním, stejně jako volbu odpovídajících detailů. Vybírat můžete ze široké nabídky límečků, manžet, typů zapínání apod.

U Vaší košile na míru určitě oceníte:

Charakteristické znaky kvality – přestřižené sedlo, dvojitý hřbetový šev, prošívání košile v kraji 1mm, kvalitně vyztužený límec a manžety, přesné navázání vzoru ve švech.

Možnost volby detailů - tvar límce, případně barva jeho kontrastního vnitřku, typ manžet, systém zapínání s výběrem barevných či perleťových knoflíků, barevné obšívání knoflíkových dírek, vyšívání monogramů různými druhy fontů a barev.

Rychlý postup zakázky – jediné pečlivé měření spojené s výběrem nejvhodnější látky a detailů. Termín dokončení formou finální zkoušky je 3,5 týdne. Padnoucí vyzkoušený střih zůstane uložený ve Windsors.

Příznivou cenu - od 2.100 Kč