Boty

Ke kvalitnímu obleku neodmyslitělně patří kvalitní obuv. Obuv v salonu Windsors je zárukou kvality, elegance, vyváženého luxusu a nadčasové klasiky.

Boty na míru

Obuv, která se trefí do Vašeho vkusu
i rozměru. Boty na míru již nemusí být nedosažitelným luxusem, který si nemůžete dopřát. Ve Windsors přicházíme s tzv. made-to-measure systémem. Velikost boty určíme dle zkušební řady, jsme připraveni řešit i odchylky typu vyšší nárt nebo širší ploska nohy. Na Vás je vybrat si styl obuvi, nabídka je široká, od klasických společenských bot, přes ležérní mokasíny, až po casual tenisky. Stejně tak pestrý je i výběr materiálů - dáváte přednost hladké kůži, nebo raději volíte semiš? Tvar boty, konstrukce, podešev nebo třeba monogram, to vše udělá z Vaší boty na míru jedinečný kousek. Samozřejmostí je i dodání opasku, který koresponduje s materiálem obuvi. Za zhruba
5 týdnů se můžete těšit na výsledný produkt. 

Magnanni

Se španělským temperamentem a zemitostí, ale
i citem pro styl, se již více než půl století rodí
v malém městě Almansa skvostná pánská obuv Magnanni.

Boty Magnanni jsou ručně vyráběné tradičními technikami, které se již z tohoto odvětví vytrácí, a to především pro vysokou míru zručnosti a rozsáhlé znalosti, které vyžadují. K výrobě každého páru se používá pouze nejkvalitnější francouzská, italská nebo španělská kůže, která se v konečné fázi výroby barví, a to pouze jednou. Obuv je zhotovena technologií „bologna construction“, která jí dodává výjimečnou hodnotu, neboť je zárukou poddajnosti a tím nepřekonatelného komfortu, aniž by utrpěl elegantní vzhled. Vaše noha je kolem dokola obklopena čistou kůží, a proto díky technice „Bologna construction“ sedí Magnanni obuv doslova jako ulitá.

Domluvte si schůzku v salonu

Abychom se Vám mohli naplno věnovat, doporučujeme před první návštěvou salonu sjednat schůzku. Kontaktovat můžete naši recepci salonu Windsors.

+420 601 571 884