Košile

Kvalitní pánská košile je nezbytnou součástí šatníku každého dobře oblečeného muže.

Z čeho se naše košile skládá

Kvalitní košili dělají též detaily, volit můžete z pestré palety límečků, manžet, knoflíků i monogramů, přesně podle Vašeho vkusu.

Poradenství a konzulatace

Na detailech záleží

Správně zvolený střih s dokonale propracovanými detaily vytvoří přesně požadovaný dojem a  podtrhne dokonalost Vašeho vzhledu.

Přesvědčte se o výjimečné kvalitě košile ze salonu Windsors. Jistě ji ocení i Vaše okolí. V průběhu realizace Vaší zakázky se plně přizpůsobíme Vašim požadavkům a zároveň Vám poskytneme profesionální a užitečné rady.

Materiály nejvyšší kvality

Vybírat můžete z širokého množství látek předních evropských výrobců, například látky italských firem Albini Su Misura, Thomas Mason, D&J Anderson nebo české Milety.

V zájmu dokonalého výsledku a příjemného nošení používáme výhradně přírodní materiály - bavlnu, len a hedvábí té nejlepší jakosti.

Made to measure

Díky variabilitě systému Made to Measure bude tato košile originálem přesně ve Vašem stylu a díky strojové šicí technologii ušetříte čas i peníze. Vylaďte si její design s naší pomocí do posledního detailu. Střih i velikost přizpůsobíme právě Vašemu typu postavy, Vašim individuálním potřebám
a přáním, stejně jako volbu odpovídajících detailů. Vybírat můžete ze široké nabídky límečků, manžet, typů zapínání apod.

Cena od 3.500,-

Bespoke

Jedná se o košili prémiové kvality. Očekáváte-li od výsledného produktu luxus a dokonalost, pak Vás košile Bespoke určitě nezklame. Veškeré postupy a práce jsou prováděny výhradně ručně. Tento systém vyžaduje extrémně pečlivý, osobní přístup v každé fázi výrobního postupu.

Jednotlivé detaily košile navrhneme zcela individuálně podle Vašeho vkusu. Například unikátní zpracování límců a manžet, ručně přišívané perleťové knoflíky apod.

Během první schůzky Vás pečlivě naměříme a vymodelujeme střih přesně na Vaši postavu. Následuje zkouška zhotoveného torza košile, pro bespoke je charakteristická modelace i těch nejmenších detailů s přesností na milimetry. Vše musí dokonale padnout. Váš unikátní střih krejčí pečlivě přestříhá na Vámi vybranou látku a zhotoví výsledný produkt. Váš osobní papírový střih bude uložen v našem salonu a Vy se můžete těšit z dokonale padnoucí košile.

Cena od 7.300,-

Domluvte si schůzku v salonu

Abychom se Vám mohli naplno věnovat, doporučujeme před první návštěvou salonu sjednat schůzku. Kontaktovat můžete naši recepci salonu Windsors.

Windsors

Rohanské nábřeží 657/7
Budova River Diamond 
Praha 8, Karlín

Sociální sítě