Vše vám dokonale padne

Vysoká úroveň salonu Windsors je výsledkem kombinace mnoha lety ověřeného know-how, výjimečné pečlivosti krejčovského zpracování, důrazu na detail a špičkové kvality používaných materiálů.


Ceny

Obleky

Obleky

od 19.750 Kč

Košile na míru

Košile na míru

od 3.500 Kč

Kalhoty na míru

Kalhoty na míru

od 8.250 Kč

Saka na míru

Saka na míru

od 14.400 Kč

Vesty na míru

Vesty na míru

od 6.500 Kč

Kravaty

Kravaty

od 1.290 Kč

Jak to vše probíhá

Úvodní schůzka

Probereme Vaši představu, vzájemně se poznáme, vybereme látku, střih, upřesníme detaily a vezmeme vaše míry. Je lepší se předem objednat, zajistíte si tak, že se Vám bude jeden z našich specialistů věnovat tak dlouho, jak bude potřeba.

Úvodní schůzka

První zkouška

Zkušení krejčí zhmotní Vaši představu a během 4 – 5 týdnů si vyzkoušíte svůj nový outfit u nás nebo u Vás v kanceláři. Během této zkoušky doladíme vše do posledního milimetru.

Finální zkouška

Outfit vyzkoušíme, zkontrolujeme a poté je perfektní kousek už jen Váš.

Finální zkouška

Dárkové vouchery

Dárkové vouchery

Sháníte stylový, luxusní dárek pro své blízké nebo obchodní partnery, který opravdu využijí a bude jim Vás dlouho připomínat?

Nabízíme Vám možnost zakoupení voucheru na konkrétní produkt nebo v jakékoli peněžní hodnotě a zároveň možnost sestavit si voucher dle vlastních požadavků přímo na míru. 

Domluvte si schůzku v salonu

Abychom se Vám mohli naplno věnovat, doporučujeme před první návštěvou salonu sjednat schůzku. Kontaktovat můžete naši recepci salonu Windsors.

Windsors

Rohanské nábřeží 657/7
Budova River Diamond 
Praha 8, Karlín

Sociální sítě