Kostýmky a šaty

 Nápaditý kostýmek nebo chic šaty?

Šaty

Toužíte po šatech, které byste si mohla obléct na pracovní schůzku, do divadla či na romantickou večeři? Svěřte se do rukou našeho týmu, osobní konzultant s vámi probere Vaše přání a požadavky a poradí s výběrem nejlepšího materiálu a střihu. Zkušená mistrová vezme Vaše míry a doladí detaily. Vy se už jen můžete těšit na originální kousek, který Vám perfektně padne.

Made to Measure

Systém Made-to-Measure vychází z již zhotovené zkušební řady, díky které pohodlně získáme Vaše míry. Tato technologie nabízí spoustu možností úprav, vznikne tak originální střih přimo na Vaši postavu. Velkou výhodou MtM je úspora času, zhruba za  5 týdnu od naměření je oděv připravený ke zkoušce, během které se ladí dataily, následuje pár dní úprav v naší dílně a oděv je připravený k odevzdání majitelce.

Materiály nejvyšší kvality

Bohatá škála materiálů a barev předních dodavatelů a výrobců látek jako Emanuel Ungaro, Carnet, Cadena, Scabal, Loro Piana a Ariston. Pracujeme zejména s přírodními materiály - bavlnou, lnem, hedvábím, vlnou a kašmírem.

Domluvte si schůzku v salonu

Abychom se Vám mohli naplno věnovat, doporučujeme před první návštěvou salonu sjednat schůzku. Kontaktovat můžete naši recepci salonu Windsors.

Windsors

Rohanské nábřeží 657/7
Budova River Diamond 
Praha 8, Karlín

Sociální sítě