Vše vám dokonale padne

Vysoká úroveň salonu Windsors je výsledkem kombinace mnoha lety ověřeného know-how, výjimečné pečlivosti krejčovského zpracování, důrazu na detail a špičkové kvality používaných materiálů.


Couture

Couture

Dámskému odívání se věnujeme se stejnou vášní a pečlivostí jako pánskému. Ať halenku, sukni, kalhoty, dámský kostým, kabát nebo cokoli dalšího si po dohodě s naším osobním konzultantem vyberete, Vám rádi ušijeme na míru.  Modely z naší dílny jsou pečlivě promyšlené, elegantní, založené na jedinečné siluetě nebo luxusním detailu. Stejně jako na volbě a použití nejkvalitnějších materiálů a na nekompromisně dokonalém krejčovském zpracování.

"Vážení svatebčané..."

Nadčasový a nezapomenutelný model pro svědkyni, družičku, maminku ženicha či nevěsty.

Vaši touhu po originalitě a luxusu rádi uspokojíme nabídkou jedinečných modelů kostýmů či večerních šatů z kolekcí prestižních zahraničních haute-couture salonů. Nápaditost a zcela individuální přístup při realizaci Vámi zvoleného modelu uspokojí i nejvyšší nároky. Vybírejte z pestré palety látek špičkové kvality od nejrenomovanějších světových značek.

Vážení svatebčané...

Ceny

Halenka na míru

Halenka na míru

od 6.450 Kč

Šaty

Šaty

od 12.300 Kč

Saka na míru

Saka na míru

od 17.000 Kč

Sukně

Sukně

od 6.500 Kč

Kalhoty na míru

Kalhoty na míru

od 8.100 Kč

Jak to vše probíhá

Úvodní schůzka

Probereme Vaši představu, vzájemně se poznáme, vybereme látku, střih, upřesníme detaily a vezmeme vaše míry. Je lepší se předem objednat, zajistíte si tak, že se Vám bude jeden z našich specialistů věnovat tak dlouho, jak bude potřeba.

Úvodní schůzka

První zkouška

Zkušení krejčí zhmotní Vaši představu a během 4 – 5 týdnů si vyzkoušíte svůj nový outfit u nás nebo u Vás v kanceláři. Během této zkoušky doladíme vše do posledního milimetru.

Finální zkouška

Outfit vyzkoušíme, zkontrolujeme a poté je perfektní kousek už jen Váš.

Finální zkouška

Dárkové vouchery

Dárkové vouchery

Sháníte stylový, luxusní dárek pro své blízké nebo obchodní partnery, který opravdu využijí a bude jim Vás dlouho připomínat?

Nabízíme Vám možnost zakoupení voucheru na konkrétní produkt nebo v jakékoli peněžní hodnotě a zároveň možnost sestavit si voucher dle vlastních požadavků přímo na míru. 

Domluvte si schůzku v salonu

Abychom se Vám mohli naplno věnovat, doporučujeme před první návštěvou salonu sjednat schůzku. Kontaktovat můžete naši recepci salonu Windsors.

Windsors

Rohanské nábřeží 657/7
Budova River Diamond 
Praha 8, Karlín

Sociální sítě