Doplňky

Správně zvolenými módními doplňky dokážete podtrhnout styl Vašeho nového obleku na míru i vizuální charakter Vaší osobnosti.

Kravaty

Je nám ctí představit Vám naši exkluzivní Windsors nabídku luxusních hedvábných kravat značky Lanvin. Tento nejstarší pařížský módní dům udává již přes 120 let zásadní směry ve vývoji světové módy. Přes své prestižní renomé a dlouholetou tradici si tato značka udržuje dojem tajemnosti a uzavřenosti. Jen velmi pomalu totiž otevírá dceřiné módní domy mimo svou rodnou Paříž. Tato skutečnost však významně posiluje její výlučnost a exkluzivitu.

Vybírejte ze široké škály barev a vzorů. Z kravat v klasické šíři nebo z užších, které lze obléci také pro méně formální příležitosti - večerní party nebo firemní večírky. Správně vybranou úzkou kravatu však můžete zvolit také do obleku na svatbu nebo pro obchodní příležitosti.

Hledáte-li něco zcela unikátního a jedinečného, rádi Vám vaše přání splníme ušitím kravaty na míru. Kravata, které můžete dodat osobitost vyšitím iniciálů, může být krásným a originálním dárkem.

PŘEJÍT NA E-SHOP

Doplňky smoking

Hledáte-li doplňky ke smokingu, pak jste v salonu Windsors správně. V naší nabídce najdete vše potřebné - vázacího motýlka, smokingové knoflíčky a smokingový pás, vše od francouzské značky Lanvin. Nezapomínáme ani na obuv - lakovky, které jsou  neodmyslitelnou součástí tohoto formálního oděvu.

PŘEJÍT NA E-SHOP

Doplňky frak

Bílý motýlek je důležitým detailem fraku, oděvu, který je předepsán jako dress code pro zcela výjimečné příležitosti. Důmyslné zapínání  motýlku Lanvin vás jistě nadchne, ačkoliv je motýlek vázací, od nás jej můžete obdržet již uvázaný a pomocí pásku přizpůsobit velikost svým potřebám. Nepostradatelnou součástí tohoto krásného a jedinečného oděvu jsou kvalitní bílé šle francouzského módního domu Lanvin.

PŘEJÍT NA E-SHOP

Manžetové knoflíčky

Manžetové knoflíčky se používají pro francouzskou manžetu. Jedná se o velmi detailní, ale přitom nápadný prvek, jehož podoba může zásadním způsobem ovlivnit dokonalost Vašeho outfitu.

V salonu Windsors nabízíme jednak manžetové knoflíčky Lanvin, které jsou spojením tradičního stylu a moderního designu. Jsou ručně vyráběné a nabízíme je též v setech se sponami na kravaty nebo v podobě sady takzvaných frakových knoflíčků vhodných do frakových a smokingových košilí.

Pokud jste milovníkem moderního, dynamického i vtipného designu, pak si určitě vyberete z originální nabídky manžetových knoflíčků značky Tateossian.

Naši módní poradci Vám samozřejmě v otázce stylu i možných kombinací s výběrem vhodných knoflíčků spolehlivě poradí.

PŘEJÍT NA E-SHOP

Kapesníčky

Drobný detail kapesníčku v pánském obleku je jedinečným představitelem stylovosti a vytříbenosti vkusu. Tímto barevným detailem dokážete zajímavě oživit formální vzhled Vašeho obleku, zvýraznit originalitu Vaší osobnosti, případně vyjádřit Vaši momentální náladu. Naši módní konzultanti Vám při nákupu spolehlivě poradí a doporučí též vhodné styly skládání vybraných kapesníčků.

PŘEJÍT NA E-SHOP

Piny

Móda ozdobit si klopu saka pinem vznikla
v Itálii. Úplně první pin vyrobila firma Lardini, jednalo se o špendlík obalený plstí ve tvaru květu.  Trend se díky módním nadšencům rychle rozšířil do celého světa. Ve Windsors najdete v nabídce piny značky Tateossian, které jsou pověstné dokonalým propracováním i těch nejmenších detailů. Kolekce pinů je inspirována přírodními motivy a všechny kousky jsou barveny ručně. 

PŘEJÍT NA E-SHOP

Spony na kravaty

Spona na kravatu, mnohdy zcela nenápadný doplněk, který však dokáže pozdvihnout Váš outfit na vyšší úroveň. Styl totiž spočívá v detailech. Kromě role módního doplňku má spona na kravatu i svůj význam, drží kravatu hezky na svém místě a tím zabraňuje jejímu nechtěnému pohybu.

PŘEJÍT NA E-SHOP

Ponožky

Výjimečná dovednost spojená s více než šedesátiletou tradicí je zárukou světového úspěchu výrobků prestižní italské firmy Story Loris. Špičková kvalita punčochového zboží této značky je garantována výběrem nejcennějších druhů ryze přírodních materiálů, kašmíru, hedvábí a lnu. Dále neustálým vývojem moderních výrobních technologií, ve spojení s pečlivou ruční prací, zejména v dokončovací fázi. Stejně tak i nekompromisním systémem kontrol během celého průběhu výroby.

Z pestré palety produktů značky Story Loris si ve Windsors určitě vyberete. V nabídce máme jak klasické elegantní ponožky, tak i modely aktuálních módních barev a vzorů nebo neviditelné ponožky používané například do mokasín.

PŘEJÍT NA E-SHOP

Domluvte si schůzku v salonu

Abychom se Vám mohli naplno věnovat, doporučujeme před první návštěvou salonu sjednat schůzku. Kontaktovat můžete naši recepci salonu Windsors.

Windsors

Rohanské nábřeží 657/7
Budova River Diamond 
Praha 8, Karlín

Sociální sítě