Boty

Ke kvalitnímu obleku neodmyslitělně patří kvalitní obuv. Obuv v salonu Windsors je zárukou kvality, elegance, vyváženého luxusu a nadčasové klasiky.

Art Shoes

Objevte novou dimenzi výběru a konfigurace bot na míru. Vylaďte si design vašich bot do posledního detailu v našem 3D konfigurátoru

Konstrukce a typ boty, kůže a další materiály, barvy jednotlivých dílů, patina, perforace, tkaničky nebo design podrážky, to vše si můžete navolit podle vlastního přání a vkusu. 

Veškerou obuv šije naše španělská dílna na zakázku pro daného klienta. Ke každé obuvi si navíc můžete objednat doplňky jako opasek ve stejném provedení, tašku nebo třeba napínáky do bot.

Jak to funguje?

  • Základem je zjistit velikost vaší boty - vyzkoušejte si u nás na salonu zkušební řadu. Potřebujete botu klasickou nebo rozšířenou?
  • Společně s vaším osobním módním konzultantem  nadesignujete botu ve 3D konfigurátoru, okamžitě tak vidíte jak bude výsledná obuv vypadat. 
  • Pokud vás móda baví, můžete si s designem bot vyhrát i z pohodlí vašeho domova, stačí  kliknout na tlačítko konfigurátoru níže. Výsledné parametry a vzhled boty nám pak snadno nasdílíte třeba do emailu a my už za vás objednávku dokončíme.
  • Pokud si s čímkoli nebudete vědět rady, dejte nám vědět, se vším poradíme.

Jak dlouho výroba trvá?

  • Fastlane - expresní výroba s doručením do 7 pracovních dní, základní výběr pro konfiguraci bot
  • Standardní dodání - do 25 pracovních dní od objednání, kompletní nabídka možností konfigurátoru

3D KONFIGURÁTOR BOT

Boty na míru

Obuv, která se trefí do Vašeho vkusu i rozměru. Boty na míru již nemusí být nedosažitelným luxusem, který si nemůžete dopřát. Ve Windsors přicházíme s tzv. made-to-measure systémem. Velikost boty určíme dle zkušební řady, jsme připraveni řešit i odchylky typu vyšší nárt nebo širší ploska nohy. Na Vás je vybrat si styl obuvi, nabídka je široká, od klasických společenských bot, přes ležérní mokasíny, až po casual tenisky. Stejně tak pestrý je i výběr materiálů - dáváte přednost hladké kůži, nebo raději volíte semiš? Tvar boty, konstrukce, podešev nebo třeba monogram, to vše udělá z Vaší boty na míru jedinečný kousek. Samozřejmostí je i dodání opasku, který koresponduje s materiálem obuvi. Za zhruba 5 týdnů se můžete těšit na výsledný produkt. 

Magnanni

Se španělským temperamentem a zemitostí, ale i citem pro styl, se již více než půl století rodí v malém městě Almansa skvostná pánská obuv Magnanni.

Boty Magnanni jsou ručně vyráběné tradičními technikami, které se již z tohoto odvětví vytrácí, a to především pro vysokou míru zručnosti a rozsáhlé znalosti, které vyžadují. K výrobě každého páru se používá pouze nejkvalitnější francouzská, italská nebo španělská kůže, která se v konečné fázi výroby barví, a to pouze jednou. Obuv je zhotovena technologií „bologna construction“, která jí dodává výjimečnou hodnotu, neboť je zárukou poddajnosti a tím nepřekonatelného komfortu, aniž by utrpěl elegantní vzhled. Vaše noha je kolem dokola obklopena čistou kůží, a proto díky technice „Bologna construction“ sedí Magnanni obuv doslova jako ulitá.

Domluvte si schůzku v salonu

Abychom se Vám mohli naplno věnovat, doporučujeme před první návštěvou salonu sjednat schůzku. Kontaktovat můžete naši recepci salonu Windsors.

Windsors

Rohanské nábřeží 657/7
Budova River Diamond 
Praha 8, Karlín

Sociální sítě