Obleky na míru

 Výjimečná pečlivost krejčovského zpracování a nekompromisní kvalita materiálů. Poznejte kouzlo obleku šitého na míru Vaší postavě i osobnosti.

To nejlepší pro Vás

Oblek šitý na míru bude znakem Vašeho vytříbeného vkusu, Vaší vizitkou úspěšného muže. Střih dokonale padnoucí Vaší postavě, pečlivě zvolený nejkvalitnější materiál odpovídající právě Vašim potřebám i výběr charakteristických detailů, to vše z něj učiní originál přesně ve Vašem stylu.

Oblek na míru

Potřebujete rychle nový, skvěle padnoucí, kvalitní oblek? Nechcete se přizpůsobovat nevyhovujícím rozměrům konfekce?

Pak tu pro Vás máme, vzhledem k výsledné kvalitě, zdokonalený systém MADE TO MEASURE. Během osobní schůzky určíme společně typ a vzhled obleku a vybereme nejvhodnější materiál i detaily. Na základě jediného měření vytvoříme vzor Vašeho střihu.

Za 5-6 týdnů od zadání do výroby Vás čeká první zkouška.
Zvláštní pozornost věnujeme tzv. finishingu - pečlivým ručním úpravám všech detailů střihu, které jsou zárukou toho, že výsledek bude perfektní a Váš nový oblek bude opravdu dokonale sedět.

 Cena od 19.700,-

Italský oblek na míru Solitaire

Nejluxusnější produkt na českém trhu, který zdůrazní Vaši jedinečnost, oblek SOLITAIRE, ručně šitý na míru italskými krejčími, světově uznávaznými mistry tradičního ručního řemeslného šití.

Charakterizuje jej vytříbená elegance střihu, exkluzivita výjimečně kvalitních materiálů a dokonalost krejčovského zpracování.

Srdcem tohoto obleku je tzv. ,,full canvas" konstrukce. Tato vnitřní výztuž určuje charakter saka a je stříhaná a sešitá tak, aby se mohla pohybovat nezávisle na svrchní látce i podšívce. Pouze použitím kvalitních výztuží a koňských žíní v kombinaci s přesným střihem a kvalifikovanou řemeslnou prací se sako stává měkčí, pohodlnější a je schopné se naprosto přizpůsobit postavě majitele.

Materiály nejvyšší kvality

Pečlivě zvolený střih, precizní krejčovské zpracování a práce s materiály špičkové kvality. V nabídce salonu Windsors najdete látky značek Scabal, Loro Piana, Ariston nebo Holland&Sherry.

Svatby

Ať už se jedná o klasickou nebo třeba boho svatbu, ve Windsors dokážeme uspokojit všechny Vaše požadavky.  Váš outfit doladíme do posledního detailu od košile, přes oblek, až po veškeré doplňky. Myslíme nejen na sladění nevěsty a ženicha, ale umíme obléct všechny svatební hosty, pro Váš dokonalý den D.

Ceremony

Stojí-li na pozvánce ,,Black tie" dress code, pak byste si určitě měli obléct smoking. Kvalitní smoking je skvělou investicí, tento nadčasový kousek vydrží roky a v šatníku se Vám jistě neztratí, využijte jej na důležité večerní akce a plesy.

White tie dress code je označením pro frak,
i tento oděv, určený pro velmi formální události, Vám ušijeme na míru dle vašich potřeb a přání.

 Naši módní konzultanti se perfektně orientují v dress codech a poradí Vám s výběrem nejlepšího materiálu i veškerých doplňků pro danou příležitost.

Domluvte si schůzku v salonu

Abychom se Vám mohli naplno věnovat, doporučujeme před první návštěvou salonu sjednat schůzku. Kontaktovat můžete naši recepci salonu Windsors.

Windsors

Rohanské nábřeží 657/7
Budova River Diamond 
Praha 8, Karlín

Sociální sítě