Spokojenost zákazníků
je pro nás klíčová

Vysoká úroveň salonu Windsors je výsledkem kombinace mnoha lety ověřeného know-how, výjimečné pečlivosti krejčovského zpracování, důrazu na detail a špičkové kvality používaných materiálů.

Naše filozofie

Jejími základy jsou generacemi ověřené know-how kombinované s kreativním myšlením, důsledná pečlivost krejčovského zpracování a práce s materiály špičkové kvality. Projevuje se výjimečnou péčí sehraného týmu osobních konzultantů i zkušených krejčí. Ale také individuálním diskrétním přístupem, který je samozřejmostí stejně jako dokonalý výsledek i té sebemenší zakázky. Cílem je maximální spokojenost zákazníků a jejich dlouhodobá důvěra.

Služby salonu

Servis je neoddělitelnou součástí filozofie salonu Windsors. Pro Vaše pohodlí Vám nabízíme kompletní oděvní servis, který zahrnuje následující služby:

Osobní konzultant

Osobní konzultant

Zakládáme si na osobním přístupu, proto Vám vždy během návštěvy salonu Windsors bude k dispozici módní konzultant.

Oděvy na míru

Oděvy na míru

Vytváříme pro Vás originální modely s pomocí kvalitních materiálů a pečlivé ruční krejčovské práce.

Úprava šatů

Úprava šatů

Pořídili jste si v konfekci oděv, který Vám nesedí tak, jak byste si představovali? Upravíme Vám jej tak, abyste se v něm cítili dobře.

Doprava kurýrem

Doprava kurýrem

Pokud k nám zrovna nemáte cestu, rádi Vám zajistíme dopravu Vašich oděvů kurýrem.

Šetrné čištění

Šetrné čištění

Vaše šaty vyčistíme a vyžehlíme za použití profesionálních a šetrných technologií.

Scelování obleků

Scelování obleků

Roztržené či jinak poškozené oděvy Vám profesionálně opravíme metodou scelování.

Náš tým

Olga Kramperová
Olga KramperováŘeditelka salonu
Mária Kuzmová
Mária KuzmováMódní konzultant
Pavel Diviš
Pavel DivišMódní konzultant
Monika Hasenöhrlová
Mám za sebou studium oděvní technologie a 10 let v oboru. Baví mě poznávání nových klientů, jejich příběhů a očekávání. Právě na nich stavím koncepty jedinečných outfitů, o kterých vím, že budou bezvadně sedět a zdůrazní originalitu každého z vás. Osobní přístup a dlouhodobá spolupráce jsou podle mne spolehlivou cestou k dosažení jedinečného oděvního stylu. Všechny jeho prvky vás naučím správně kombinovat pro maximální dojem i pohodlí. Snad i proto se ve Windsors věnuji především komplexnímu řešení pánského šatníku a korporátním zakázkám…
Monika HasenöhrlováMódní konzultant
Denisa Nešická
Kreativita, láska k módě i ke kontaktu s lidmi, esence, které dělají práci módní konzultantky tak krásnou. Módu miluji a snažím se, aby lidé díky výsledkům mé práce pochopili, že se nejedná o pouhý rozmar. Jde o účinný nástroj, díky kterému můžete prezentovat jedinečnost své osobnosti v tom nejlepším světle. Váš nový oblek bude náš úspěšný projekt, kterého se společně zúčastníme od začátku až do konce. Věřte, nebude to nuda ani stereotyp a dopadne to skvěle…
Denisa NešickáMódní konzultant
Kateřina Vokounová
Kreativita, pestrost a různorodost - 3 hlavní důvody, proč miluji svoji práci. Poznávám mnoho zajímavých lidí, jejich sny, přání a potřeby. Zároveň jim pomáhám najít a definovat tu nejpohodlnější cestu k jejich vytříbenému osobnímu stylu. Těžko skrývám nadšení, když vidím, jak se během naší spolupráce klientův šatník i odvaha pozitivně vyvíjí. Najednou si troufá třeba na nové barevné kombinace nebo materiály. A když mu jeho nový styl pochválí i okolí, jistě je spokojen. Pro mne je to však tou největší odměnou a mé práci to dává skutečný smysl.
Kateřina VokounováMódní konzultant
Lucie Potrošovská
Fakt, že jsem se z běžné studentky zcela odlišného oboru, stala módní konzultantkou špičkového krejčovského salonu, považuji za mimořádně šťastnou náhodu. Taková nás potká snad jednou za život. Šanci nahlédnout pod pokličku vysoké krejčoviny, nasát její vůni a zvládnout všechny finesy jejích tradičních i originálních receptur, využívám opravdu naplno. Menu je neuvěřitelně bohaté a já miluji všechny jeho ingredience. Každý člověk je pro mne jedinečný a tuto originalitu by měl podtrhnout i nově vznikající oblek. Vím, že při jeho návrhu i tvorbě je nutné dbát na každou fázi i na ten nejmenší detail a věnovat jim maximální péči. Jen tak bude výsledek opravdu perfektní. Věřte, v dokonale padnoucímu obleku šitém na míru má každý muž šanci stát se nezapomenutelnou hvězdou…
Lucie PotrošovskáMódní konzultant
Dárkové vouchery

Dárkové vouchery

Sháníte stylový, luxusní dárek pro své blízké nebo obchodní partnery, který opravdu využijí a bude jim Vás dlouho připomínat?

Nabízíme Vám možnost zakoupení voucheru na konkrétní produkt nebo v jakékoli peněžní hodnotě a zároveň možnost sestavit si voucher dle vlastních požadavků přímo na míru. 

Domluvte si schůzku v salonu

Abychom se Vám mohli naplno věnovat, doporučujeme před první návštěvou salonu sjednat schůzku. Kontaktovat můžete naši recepci salonu Windsors.

Windsors

Rohanské nábřeží 657/7
Budova River Diamond 
Praha 8, Karlín

Sociální sítě