Casual

Šito na míru neformálním a volnočasovým akcím, na nichž potřebujete vypadat elegantně a cítit se přitom pohodlně.

Casual sako

Pečlivě vypracované nevypodšívkované sako bez ramenních vycpávek se díky své variabilitě stane tím nejlepším kouskem ve Vašem šatníku. Doplňte jím džíny nebo chinos kalhoty, vemte si jej na košili, svetr nebo tričko, vždy bude vypadat perfektně. Podšívkou jsou vybaveny, pro snazší oblékání, pouze rukávy. Saka zhotovujeme z široké škály bavlněných materiálů a úpletů, v klasických
i originálních barevnostech a vzorech.

Nespornou výhodou casual saka šitého na míru je
i možnost zvolit nejvhodnější typ kapes, odstín rukávové podšívky, oblíbenou barvu štepování nebo originální design monogramu. Přesně na míru Vašeho vkusu i potřeb.

Cena od 20.350,-

Chinos

Jako ideální doplněk casual saka doporučujeme
tzv. chinos. Elegantní, ale pohodlné plátěné kalhoty bez puků. Je samozřejmě možné nosit je zcela neformálně, doplněné košilí či polem. Na rozdíl od konfekčních, jsou chinos šité na míru, opět originálem. Ve smyslu designu, materiálu, jedinečnosti detailů i nekompromisní kvality krejčovského zpracování. K Vaší naprosté spokojenosti je navrhneme a ušijeme i ve sportovnější five pocket variantě, s nakládanými kapsami (obdobně jako u džínsů) nebo v krátké variantě.

Cena od 7.900,-

Džíny na míru

Historie džínů sahá až do 50. let 20. století, tento, původně pracovní oděv, se v průběhu let stal jedním z nejoblíbenějších kousků v šatníku napříč generacemi po celém světě. Ačkoliv se jedná o velmi rozšířený oděv, mnoho z nás ví, jak problematické je
v běžné konfekci pořídit džíny, které by vyhovovaly barvou, stylem, střihem a především seděly na naši postavu. 

Několik let jsme si ve Windsors pohrávali
s myšlenkou, nabídnout našim klientům šití džínů na míru, až jsme, tak jak tomu většinou bývá, úplnou náhodou, objevili výrobu, která je schopna vyrobit džíny a splnit všechny standardy kvality, na které u všech našich produktů klademe důraz. Tak se zrodila spolupráce s rodinnou italskou firmou, která  do našeho salonu dodává prvotřídní džínoviny a zároveň exkluzivně pro naše klienty šije džíny na míru.

Cena od 7.500,-

Kraťasy

Zkrácená varianta plátěných chinos kalhot,
v teplých letních měsících se skvěle hodí do města
i na dovolenou. Nechat si ušít kraťasy na míru má spousty výhod, vyberete si látku přesně podle Vašho vkusu, zvolíte si střih, druhy kapes, variantu zapínání, monogram a mnoho dalších detailů, které z na první pohled obyčejných kraťasů, udělají kraťasy zcela neobyčejné, originální a perfektně padnoucí. 

Domluvte si schůzku v salonu

Abychom se Vám mohli naplno věnovat, doporučujeme před první návštěvou salonu sjednat schůzku. Kontaktovat můžete naši recepci salonu Windsors.

+420 601 571 884