Vše vám dokonale padne

Couture

Dámskému odívání se věnujeme se stejnou vášní a pečlivostí jako pánskému. Ať halenku, sukni, kalhoty, dámský kostým, kabát nebo cokoli dalšího si po dohodě s naším osobním konzultantem vyberete, Vám rádi ušijeme na míru.  Modely z naší dílny jsou pečlivě promyšlené, elegantní, založené na jedinečné siluetě nebo luxusním detailu. Stejně jako na volbě a použití nejkvalitnějších materiálů a na nekompromisně dokonalém krejčovském zpracování.

,,Vážení svatebčané..."

Nadčasový a nezapomenutelný model pro svědkyni, družičku, maminku ženicha
či nevěsty.

Vaši touhu po originalitě a luxusu rádi uspokojíme nabídkou jedinečných modelů kostýmů či večerních šatů z kolekcí prestižních zahraničních haut-couture salonů. Nápaditost
a zcela individuální přístup při realizaci Vámi zvoleného modelu uspokojí i nejvyšší nároky. Vybírejte z pestré palety látek špičkové kvality od nejrenomovanějších světových značek.

Ceny

Halenka na míru

od 6.450 Kč

Šaty

od 12.300 Kč

Saka na míru

od 17 .000 Kč

Sukně

od 6.500 Kč

Kalhoty na míru

od 8.100 Kč

Dárkové vouchery

Sháníte stylový, luxusní dárek pro své blízké nebo obchodní partnery, který opravdu využijí
a bude jim Vás dlouho připomínat?

Nabízíme Vám možnost zakoupení voucheru na konkrétní produkt nebo v jakékoli peněžní hodnotě a zároveň možnost sestavit si voucher dle vlastních požadavků přímo na míru. 
 

Domluvte si schůzku v salonu

Abychom se Vám mohli naplno věnovat, doporučujeme před první návštěvou salonu sjednat schůzku. Kontaktovat můžete naši recepci salonu Windsors.

+420 601 571 884